Regbis.lt
Dėmesio

Rinktinė pasirengusi pirmajai dvikovai

Išvykusi itin ankstyvą penktadienio rytą į trečiąjį Europos regbio-7 čempionato „Grand Prix“ diviziono etapą Anglijoje, Lietuvos rinktinė pasiekė Ekseterio miestą tik pavakare. Būtent čia vyks lemiamos kovos dėl vietų Europos čempionate.

Šiuo metu Lietuvos regbio-7 rinktinė netgi viršydama savo pačios svajones užima itin aukštą devintąją vietą stipriausiųjų 12-os Europos ekipų divizione.

Sėkmingai susiklosčius kovoms, mūsų šalies rinktinė gali pakilti į aštuntąją poziciją. Kad ir kokia varginanti kelionė buvo, tai nenumušė vyrams ūpo kovoti dėl pergalių regbio gimtinėje. Vienas svarbiausių veiksnių aukšto lygio varžybose yra žaidėjų sveikata.

„Itin džiugu, kad žaidėjai yra sveiki ir gali šimtu procentų atsiduoti Lietuvai aikštėje. Žinoma, žaidėjai yra patyrę tam tikrų traumų, tačiau jos nėra esminės“, – teigė Lietuvos regbio-7 rinktinės gydytojas Andrius Aukštakalnis.

Matydamas žaidėjų atsidavimą treniruočių metu, jis mano, kad vyrai tikrai kovos ne dėl vienos pergalės Anglijoje.

Priminsime, kad mūsų ekipos rungtynės B grupėje vyks 15 val. 20 min. su Ispanija, 18 val. 2 min. – su Anglija, 20 val. 22 min. – su Italija.

Tiesioginės transliacijos bus čia: http://www.dailymotion.com/video/x2x042l