Regbis.lt
Dėmesio

Rinktinė ruošiasi pirmoms rungtynėms

Rinktinės kandidatai jau penktą savaitgalį iš eilės renkasi Šiauliuose ir ruošiasi artėjančio pavasario sezono kovoms. Nėra ko slėpti, žaidėjams truputėlį pabodo žiūrėti į tuos pačius, Dievulio dailiais bruožais neapdovanotus, veidelius (suprantama, išskyrus BIOK top-modelius), pabodo sniego aikštės, maniežai ir dirbtinos dangos stadionai. Knieti kuo greičiau išbandyti jėgas normalioje regbio aikštėje.

Tokią progą rinktinės kandidatai turės jau kitą savaitgalį Klaipėdoje. Ten, centrinio miesto stadiono prieigose esančioje regbio aikštėje lietuviai išmėgins jėgas su kaimynais latviais.

Žaidėjams tai bus, veikiau, treniruočių pobūdžio varžybos, kuriose reikės išbandyti parengtus „namų darbus“, vykdyti trenerių nurodymus, eksperimentuoti ir, svarbiausia, – susižaisti, prieš artėjančią išvyką į Šveicariją.

Treneriams tai bus puiki proga patikrinti kandidatų pasirengimą, įvertinti savo įdirbį ir pastebėti didžiausias problemas, kurioms pašalinti vis dar yra laiko.

Varžybų Klaipėdoje pradžia – 14val. (turbūt : )

Latvijos regbio federacija pristatė naują nacionalinės rinktinės talismaną, jo vardas "Zirgis Bumba Ara". Štai jis.

Šio savaitgalio rinktinės pasirengimą kiek sutrikdė netikėtai rudeniški orai. Komanda toliau derino savo veiksmus aikštėje. Dviejų dienų akcentas buvo – žaidimo praktika, todėl komanda tarpusavyje žaidė dvi treniruočių tipo varžybos ir darė vieną treniruotę.

Rinktinėje yra keletas nesunkiai traumuotų žaidėjų, bet rimtų sužeidimų (tfu, tfu, tfu) pavyksta išvengti.

Rugby.lt redakciją pasiekė gera žinia – Šveicarijoje mūsų rinktinę palaikys ne tik vietos lietuviai!

Penki panevėžiečiai regbininkai „su stažu“ yra pasiruošę belstis per visą Europą ir palaikyti rinktinę Bazelyje! Vasia, Paulius, Artūras, Andrius ir Valdas jau turi lėktuvo bilietus į Frakfurtą ir drąsų planą, nuomota mašina, laiku pasiekti Bazelį.

Nesvarbu, ar Jūs stadione, ar prie savo kompiuterių ekranų, patikėkite, visų Jūsų palaikymas – tikrai juntamas ir labai svarbus. Ačiū!