Regbis.lt
Dėmesio

Rungtynių Lietuva – Andora plakatas

Šiąnakt, šį žiaurų ir negailestingą, intrigų bei skandalų pilną, bet kartais ir nuostabiai fantastiškai nepakartojamą pasaulį išvydo nauja gležna būtybė. Vienas iš Rugby.lt autorių, didžiai gerbiamas Audrius, po bemiegės nakties ir begalinių kūrybinių kančių priepuolių, pagimdė… šį plakatą.

Kito Rugby.lt bendradarbio, tarpgalaktinio čempiono, Valieros pastangų dėka tikimasi išplatinti šį, neišpasakytai džiugią naujieną nešantį spaudos pramonės sūnų. Tikėkimės, gamybiniai ir platinimo iššūkiai nesukliudys Edmučiui sėkmingai nušviesti Šiaulių žemės atstovų ir šeštadienį, palaikyti rinktinės susirinks pilnas stadionas sirgalių. Atskiras AČIŪ, už plakatų spausdinimą, – Mindaugėliui iš Grigų giminės.

Pristatome plakatą Jūsų, gerbiamieji regbio mėgėjai, teismui. Kaip pasakytų Lietuviškos spaudos tėvas motina ir patvirkęs patėvis viename asmenyje – Mažvydas, „Broliai ir seserys, imkit mane ir skaitykit, ir tatai skaitydami permanykit“.
Komentaruose laukiame Jūsų pastebėjimų, kritikos ir pasiūlymų. Kitą kartą būtinai į juos atsižvelgsime.

Nuoširdžiai Jūsų, Algimanta Žukauskienė : )

Lengvas kamuolio, dominuojančio plakate, išsileidimas simbolizuoja dar ne iki galo panaudotą Lietuvos rinktinės potencialą. Giedras dangus atskleidžia viltingą iš šviesų Lietuvos regbio rytojų, o "Įėjimas nemokamas" ženkliukas turėtų, tarsi, burtažodis užburti visus sunkmečio išvargintus ir nemokamų pramogų išsiilgusius šiauliečius beigi miesto svečius

Lengvas kamuolio, dominuojančio plakate, išsileidimas simbolizuoja dar ne iki galo išnaudotą Lietuvos rinktinės potencialą. Giedras dangus atskleidžia viltingą iš šviesų Lietuvos regbio rytojų, o "Įėjimas nemokamas" ženkliukas turėtų, tarsi, burtažodis užkerėti visus, sunkmečio išvargintus ir nemokamų pramogų išsiilgusius šiauliečius, beigi miesto svečius.

23 Comments

 1. da

  2009 10 08 at 21:04

  bus idomios varzybos nieku gyvenu nepraleisiu ir kvieciu visus ateiti ;)

 2. Andrius

  2009 10 08 at 23:51

  Saunu , kad ir mieste pilna stendu apie sias varzybas pristatyta , manau bus nemazai ziurovu . Laukiam sestadienio! :) p.s. kamuolys plakate tikrai juokingas :D

 3. andriusa

  2009 12 14 at 23:14

  Super plakatas, neblogai dizaineris pavare, paprasta ir orginalu

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *