Regbis.lt
Dėmesio

RWC: „All Blacks“ nugalėjo PAR

494072334

Pasaulio regbio čempionės titulą ginanti Naujosios Zelandijos rinktinė ketvirtą kartą pateko į planetos pirmenybių finalą. Pusfinalyje Londono „Twickenham“ stadione šeštadienį „All Blacks“ regbininkai po fantastiškos kovos 20:18 (7:12) nugalėjo Pietų Afrikos Respublikos ekipą.

Naujoji Zelandija po pirmojo kėlinio atsiliko 5 taškais, kuomet į Jeromo Kaino žeminimą mačo pradžioje Handre Pollardas atsakė keturiais tiksliais baudos smūgiais. Negana to, pirmojo kėlinio pabaigoje geltona kortelė buvo parodyta J. Kaino.

PAR ekipai padidinti skirtumo nepavyko, o tikslus Dano Carterio baudos smūgis ir rezultatyvi Beaudeno Barretto ataka leido „All Blacks“ išsiveržti į priekį. Žaidimo sąlygas pakoregavo ir prasidėjęs lietus. Vėliau PAR teko 10 min žaisti mažumoje, bet nepaisant to, jie pasiaukojančiai grūmėsi su favoritais ir net sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Vis dėlto, paskutinėmis minutėmis Naujoji Zelandija neleido varžovams priartėti prie savo įskaitinio ploto ir žengė į pasaulio čempionato finalą.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas garsusis „All Blacks“ narys Ma’a Nonu. Jau po savaitės Naujoji Zelandija galės tapti pirmąja šalimi, kuri pasaulio pirmenybėse triumfuotų du kartus iš eilės.

„Tokiose rungtynėse nebūna lengva. Varžovai turi puikią sudėtį ir tą pamatėme dar kartą. Labai didžiuojuosi savo vaikinais, kad jie išlaikė savo ritmą. Antrajame kėlinyje tiesiog patys primetėme sau palankų žaidimą, o ne laukėme, kol jie tą padarys mums. Apie tą kalbėjau per pertrauką. Turėjome išlaikyti šaltakraujiškumą“, – pripažinot „All Blacks“ treneris Steve’as Hansenas.

„Antrajame kėlinyje ne taip gerai laikėmės disciplinos. Antrajame kėlinyje varžovai geriau prisitaikė prie lietaus. Disciplina yra pats svarbiausias dalykas, ypač tokiomis oro sąlygomis. Norėjome, kad mūsų šalis mumis didžiuotųsi, bet mums nepavyko. Turėjome progą išplėšti pergalę, bet reikia pripažinti, kad varžovai pademonstravo savo kokybę“, – kalbėjo PAR treneris Heyneke’as Meyeris.

Rungtynes stadione stebėjo daugiau nei 80 tūkst. žiūrovų.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=1KqWm87BkAM

Haka: https://www.youtube.com/watch?v=Zhs3EUfY-sA

Sekmadienį 18 val. kitame pusfinalyje žais Argentinos ir Australijos regbininkai.

One Comment

  1. 666

    2015 10 25 at 09:27

    Cia Lietuvos regbio saitas? NZ finale… o apie Lietuvos maca Vengrijoje ne zodzio… negi be facebook’o negalima rast naujienu?

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *