Regbis.lt
Dėmesio

RWC2015: Argentina nušlavė gruzinus

490007446

Po pergalės pirmojo turo rungtynėse su Argentina, Gruzijos regbininkai pasaulio čempionate kibo į atlapus galingai Argentinos komandai. Vis dėlto, po atkaklaus pirmojo kėlinio gruzinus „pražudė“ ekipos kapitonui Mamukai Gorgodzei parodyta geltona kortelė.

Kiekybinį pranašumą Argentinos regbininkai išnaudojo tiesiog įspūdingai – per penkias minutes jie atliko net tris žeminimus. Per šią atkarpą kamuolį įskaitiniame gruzinų plote sugebėjo prispausti Tomas Cubellis, Juanas Imhoffas ir Santiagas Cordero.

Palūžusi Gruzijos komanda neberado jėgų rimtesniam pasipriešinimui ir antrąjį kėlinį ji pralaimėjo net 0:40. Argentina laimėjo rungtynes 54:9 (40:0) ir pelnė papildomą tašką už atliktus daugiau nei tris žeminimus. Po 10 taškų argentiniečiams pelnė S. Cordero ir J. Imhoffas. Visus 9 taškus gruzinams baudos smūgiais pirmajame kėlinyje pelnė Merabas Kvirikašvilis.

Argentiniečiai, kurie pirmajame susitikime pralaimėjo favoritei Naujajai Zelandijai, sustiprino pozicijas kovojant dėl antrosios vietos grupėje ir patekimo į ketvirtfinalį. Gruzija toliau realiai pretenduoja į trečiąją poziciją, garantuojančią kelialapį į 2019 metų planetos pirmenybes.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=GqboZ5uM-4M

Šeštadienį pasaulio čempionate vyks trejos rungtynės. 16.30 val. D grupėje žais Italija ir Kanada, 18.45 val. B grupėje susitiks Pietų Afrikos Respublika ir Samoa, o savaitgalio vinis prasidės 22 val. A grupėje įvyks intriguojanti A grupės akistata tarp Anglijos ir Velso rinktinių.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *