Regbis.lt
Dėmesio

RWC2015: Naujoji Zelandija nugalėjo Tongą

492047310

Pasaulio čempionės titulą ginanti Naujosios Zelandijos regbio rinktinė galingai baigė C grupės turnyrą. Anglijoje ir Velse vykstančių planetos pirmenybių paskutinėse savo C grupės rungtynėse „All Blacks“ penktadienį 47:9 (14:3) nugalėjo Tongos komandą.

Rungtynių pradžioje Tongos žaidėjai dar priešinosi tituluotiems varžovams, bet Beno Smitho ir Tony Woodcocko žeminimai leido Naujosios Zelandijos ekipai laimėti pirmąjį kėlinį 14:3. Antrajame kėlinyje dvi rezultatyvias atakas surengė Nehe Milneris-Skudderis ir rungtynių pabaigoje „All Blacks“ žaidėjai ėmė triuškinti varžovus.

Tongos komanda visus 9 taškus pelnė baudos smūgiais.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=GBc-0k4GQXw

Prieš rungtynes visus žiūrovus sužavėjo abiejų komandų atlikti karo šokiai. Legendiniam Naujosios Zelandijos „Haka“ pasirodymui nenusileido Tongos žaidėjai, atlikę tradicinį savo tautos karo šokį – „Sipi Tau“.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=kbyXYB99UT0

C grupės lentelė:

1. Naujoji Zelandija 19 tšk. (4 rungtynės)
2. Argentina 10 (3)
3. Gruzija 8 (4)
4. Tonga 6 (4)
5. Namibija 1 (3).

Šeštadienį vyks trejos rungtynės. A grupėje dėl pirmosios vietos 18.45 val. žais Australija ir Velsas, o turnyro šeimininkai anglai pasirodymą čempionate baigs 22 val. prasidėsiančia akistata su autsaideriu Urugvajumi. 16.30 val. B grupėje žais Samoa ir Škotija.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *