Regbis.lt
Dėmesio

„Salda“ – „BaltRex“ rungtynų rezultatas 8-73

Bet ne tai svarbiausia…
Varžybų aprašą pateiksiu pirmadienį, nieko įspūdingo, nieko įdomaus… išskyrus…
Pačioje rungtynių pabaigoje, laisvų grumtynių metu sunkią peties traumą patyrė ir į ligoninę buvo nugabentas,  Šiaulių „BaltRex“ ir Lietuvos rinktinės žaidėjas Gediminas Švoba.
Preliminari diagnozė – daugybinis peties raiščių plyšimas ir peties sąnario išnirimas.  Didžiausia tikimybė, jog pirmadienį Gediminas bus operuojamas.
Svoba
Kovotojas

Gediminas yra vienas talentingiausių savo kartos Lietuvos regbininkų, regbiui atiduodantis visą save ir tuo užkrečiantis savo komandos draugus. Aikštėje – jis tikras kovotojas, o už jos ribų intelektuali ir be galo įdomi asmenybė.
Visų Lietuvos regbio gerbėjų ir entuziastų vardu linkime Gediminui kuo sėkmingesnės reabilitacijos ir greito sugrįžimo į aikštelę. Tavo klubui, o dar svarbiau, Lietuvos rinktinei tavęs labai reikės rudens sezono kovų metu!!! Gediminai, mes su tavimi.

4 Comments

 1. R

  2009 06 13 at 20:47

  Gediminai, tik nepasiduok traumai, laikas užgydys žaisdas, linkiu, kad tas laikas Tau neprailgtų! Sveik ir iki greito susitikimo stadione!

 2. Svobai

  2009 06 13 at 22:41

  kai rezultatas yra toks, del kurio nebera prasmes kovoti, daugelis aiksteleje tik bandome prastumti laika, arba vis ziurime i treneri tikedamiesi keitimo. bet zinau, kad yra tokiu zmoniu kuriems nesvarbu kokio svarbumo yra rungtynes, arba koks rezultatas, jie nuo pat svilpuko iki svilpuko dirba kaip darbiniai arkliai, kovodami del kiekvieno aikstes metro, del kiekvieno kamuolio….
  ..ypac gaila, kai tokie zmones gauna traumas…
  sveik greiciau Gediminai!!!!!!!

 3. me-GEJUS

  2009 06 14 at 01:45

  visgi zmogus stengesi dar didesnio rezultato, kad ir koks bebuvo, bet kazkas paeme ir ta pace paskutine sekunde paeme ir palauze stipriausias baltrex puolima. Luzo Gedimino petys, neatlaike silpnos Saldos pasipriesinim, kuri tik palauze tik jo peti. Exxx… palinkekime kovotojui sveikatos, ir sunkei begyvenanciai Saldai stiprybes tolimoms kovos, kuri net graudinanciai atrodaa.

 4. Jurka

  2009 06 14 at 13:37

  kuo greiciau atsistatyt Svobai, tikiuos nera labai blogai

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *