Regbis.lt
Dėmesio

Šiaulių sporto gimnazija-1 – Lietuvos jaunimo R-7 čempionė

14707932_690498981101885_7473933671666000276_o

Pasibaigusiame Lietuvos jaunimo (17-18 metų) regbio-7 čempionate triumfavo Šiaulių sporto gimnazijos-1 komanda. Ši ekipa per tris etapus surinko 42 taškus.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus „VRA-Tauras“, trečiąją – Jonavos „Tauras-Viči-Brum Brum“. Abi šios komandos surinko po 32 taškus.

Naudingiausiu čempionato žaidėjų pripažintas Donatas Trumpickas (Šiaulių sporto gimnazija-1).

5-6. Plungės „SRC-Dorbė“ 18
x. Šiaulių sporto gimnazija-2 be konkurencijos.

Šiauliuose vykusiame trečiajame etape nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos-1 komanda. Ji pusfinalyje 47:0 nugalėjo Šiaulių „Vairo“ ekipą, o finale 59:0 pranoko Jonavos „Tauro-Viči-Brum Brum“ klubą.

7. Šiaulių sporto gimnazija-2.

Geriausi žaidėjai: Kęstutis Karbauskas (Šiaulių sporto gimnazija-1), Robertas Stočkūnas (Jonavos „Tauras-Viči-Brum Brum“), Julius Melnikas (Vilniaus „VRA-Tauras“), Valentinas Jonušas (Plungės „SRC-Dorbė“), Haroldas Petrulis (Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazija“), Deividas Peskovas (Šiaulių sporto gimnazija-2), Ovidijus Jankauskas (Šiaulių „Vairas“).