Šiaulių sporto gimnazija triumfavo jaunimo R-7 čempionate

Spalio 3 dieną Šiauliuose vyko trečiasis atvirojo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato etapas, kuriame varžėsi šešios komandos iš Lietuvos ir Latvijos.

Nugalėtoja tradiciškai tapo Šiaulių sporto gimnazijos pirmoji komanda. Ji pusfinalyje 35:0 nugalėjo Latvijos „Elena-Transact Pro“ komandą, o finale 52:5 pranoko Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazijos“ auklėtinius.

Kitame pusfinalyje panevėžiečiai 17:12 įveikė Šiaulių „Klevo-Baltrex“ ekipą. Trečiąją vietą užėmė „Klevas-Baltrex“, kuris mažajame finale 21:10 nugalėjo Latvijos ekipą.

Penktąją vietą turnyre užėmė Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“, šeštąją – Plungės „Dorbė“.

III etapo rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

Šiaulių sporto gimnazija-1 (Mantvydas Matiukas)
2. Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazija“ (Gratas Šiurskas)
3. Šiaulių „Klevas-Baltrex“ (Elonas Dubovikas)
4. „Elėja-Transact Pro“ (Kirils Stanulevičs)
5. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“ (Jokūbas Ercius)
6. Plungės „Dorbė“ (Tomas Erleckis).
Visi rezultatai: 2018 M jaunimo R-7 III turas

Visus tris etapus laimėjusi Šiaulių sporto gimnazija apgynė Lietuvos čempionų vardus. Sidabro medaliai atiteko „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazijai“, bronzos – Latvijos klubui.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo Deividas Vorašilka (Šiaulių sporto gimnazija-1).