Regbis.lt
Dėmesio

Sidnėjuje – fantastiškas šeimininkų triumfas

Australijos regbio-7 rinktinė pademonstravo fantastišką žaidimą Sidnėjuje ir savo žiūrovų akivaizdoje triumfavo trečiajame pasaulio serijos etape. Nesulaikomai žaidę australai finale net 29:0 nugalėjo Pietų Afrikos (PAR) rinktinę.

Ši pergalė pratęsė Australijos regbininkų dominavimą savaitgalį, nes prieš tai moterų pasaulio serijos etapą taip pat laimėjo australės.

Australijos vyrų regbio-7 rinktinė pasaulio serijos etapą laimėjo pirmą kartą nuo 2012 metų etapo Japonijoje. Finale žeminimus australams atliko Benas O’Donnellas, Lewisas Holladas, Jamesas Stannardas bei Johnas Porchas. Geriausiu finalo žaidėju pripažintas australų talentas Lachlanas Andersonas.

„Buvo sunku tą pasiekti, bet tai yra kažkas ypatingo. Visgi apie tai mes kalbėjome jau ilgą laiką, – sakė L. Andersonas. – Sunkiai dirbome nuo pat liepos ir nubrėžėme liniją ant smėlio, kad matytume kiek laiko mums nepavyko laimėti. Viską išanalizavome ir šį savaitgalį mums buvo už tai atlyginta“.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=-lCGUbegjSU

Pusfinalyje PAR rinktinė 35:7 sutriuškino JAV komandą, o australai 28:0 nepasigailėjo argentiniečių.

Mače dėl trečiosios vietos Argentinos regbininkai 31:10 nugalėjo amerikiečius. Penktąją vietą užėmė Naujoji Zelandija, šeštąją – Fidžis.

Finale pralaimėjusi PAR rinktinė pakilo į pirmąją vietą bendroje įskaitoje. Ji turi 58 taškus. Į antrąją vietą smuktelėjo Naujoji Zelandija (54 tšk.). Australai su 43 taškais šoktelėjo į trečiąją poziciją.

Ketvirtasis pasaulio regbio-7 serijos etapas (iš 10) vyks ateinantį savaitgalį Hamiltone (Naujoji Zelandija).

Pasaulio regbio-7 serijos lyderių lentelė po trijų etapų:

  1. PAR 58 tšk.
  2. Naujoji Zelandija 54
  3. Australija 43
  4. Argentina 41
  5. Fidžis 40
  6. Anglija 37
  7. JAV 28
  8. Prancūzija 26
  9. Kenija 23
  10. Kanada 23.