Regbis.lt
Dėmesio

„SM Klevo-Baltrex“ jaunių triumfas

Savaitgalį finišavo Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio čempionatas. Jame triumfavo įspūdingai visas rungtynes laimėjusi Šiaulių „SM Klevo-Baltrex“ ekipa.

Reguliariajame sezone „SM Klevas-Baltrex“ per penkerias rungtynes pelnė net 401 tašką, o nepraleido nei vieno.

Pusfinalyje nugalėta Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazija“, o finale „SM Klevas-Baltrex“ 43:3 įveikė sidabro medalius pelniusią kitą Šiaulių komandą – „SM Klevą-Vairą“.

„Pergalė finale įtikinamu rezultatu džiugina, bet ji buvo tikrai pelnyta. Vaikina daug dirbo dėl to. Prie komandos prisijungė daug jaunesnių žaidėjų, o tai rodo, kad auga geras jaunimas. Jau dabar galiu išskirti Povilą Kėžą, Elona Duboviką, Nedą Pocių, kurie jau spėjo pažaisti ir suaugusių komandoje bei tą darė labai pagirtinai. Taip pat galėčiau išskirti Luką Gylį, kuris taip pat būtų galėjęs padėti suaugusių ekipai, bet to negalėjo padaryti dėl amžiaus apribojimų, o jam – dar tik 16 metų. Beveik visi jaunuoliai ateina sportuoti kartu su suaugusiais, kas yra sveikintina“, – džiaugėsi nugalėtojų treneris Vytaras Bloškys.

Treneris neabejoja, kad auga perspektyvi karta, kuri padės toliau kelti Lietuvos regbio lygį.

„Jeigu jaunimas nepraras motyvacijos rimtai sportuoti, tai bus labai didelė konkurencija Lietuvos rinktinėje. Auga tikra gera regbininkų karta“, – pridūrė V. Bloškys.

Bronzos medalius kiek netikėtai iškovojo Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazijos“ regbininkai. Jie mažajame finale išvykoje 29:24 (15:10) nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-VRA’ komandą.

Penktąją vietą čempionate užėmė Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“, šeštąją – Plungės „RSC-Dorbė“.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *