Regbis.lt
Dėmesio

ŠSG dominuoja Lietuvos jaunimo R-7 čempionate

jn-kom

Trečiadienį Šiauliuose vyko antrasis atvirojo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato etapas, kuriame varžėsi septynios komandos iš Lietuvos ir Latvijos.

Nugalėtoja vėl tapo favoritė Šiaulių sporto gimnazijos pirmoji komanda. Ji pusfinalyje 29:5 nugalėjo Šiaulių „Klevo-Baltrex“ ekipą, o finale 27:7 pranoko Latvijos „Elėja-Transact Pro“ komandą.

Kitame pusfinalyje Latvijos komanda 19:12 įveikė Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnazijos“ auklėtinius. Trečiąją vietą užėmė „Klevas-Baltrex“, kuris mažajame finale 26:5 nugalėjo Panevėžio regbio talentus.

Penktąją vietą turnyre užėmė Šiaulių sporto gimnazijos antroji komanda, šeštąją – Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“, septintąją – Plungės „Dorbė“.