Regbis.lt
Dėmesio

Studentų I ture – ŠU pergalės

DSCF9565

Lietuvos studentų regbio-7 čempionai – Šiaulių universiteto (ŠU) atstovai – pademonstravo, kad yra pasiryžę apginti nugalėtojų titulą. ŠU komanda laimėjo Šiauliuose surengtą pirmojo Lietuvos studentų čempionato turo turnyrą.

Iškovojusi tris pergales grupėje, ŠU ekipa pateko į finalą, kuriame 33:7 nugalėjo be konkurencijos rungtyniavusią „Vijolių“ komandą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Lietuvos sporto universiteto (LSU) regbininkai 35:0 nugalėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovus. Kadangi „Vijolių“ ekipa varžėsi be konkurencijos, tai LSU komandai I ture atiteko antroji vieta, o KTU – trečioji.

„Šiemet buvome pranašesni, nes pasistiprinome keliais regbininkais, kurie įstojo mokytis į Šiaulių universitetą. Žinoma, kai kurie žaidėjai neišvengiamai jau nebegalėjo žaisti, bet jaunesni žaidėjai puikiai juos pakeitė. Treneris mus surinko, parengė tinkamą žaidimo sistemą, kuri davė puikų rezultatą. Po pirmojo turo žengiame pirmi, o kaip seksis vėliau, pamatysime“, – kalbėjo vienas ŠU komandos lyderių Vytaras Bloškys.

Lietuvos studentų regbio čempionato II turas vyks kovo mėnesį, o III – gegužės.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *