Regbis.lt
Dėmesio

Svarbiausias regbio „Top“ lygos mūšis

Baltrex - Vairas 053

Šį šeštadienį Šiaulių centriniame stadione vyks svarbiausios regbio „Top“ lygos rungtynės. Šiaulių miesto derbyje tarp „Vairo-Kalvio“ ir „Baltrex-Šiaulių“ ekipų spręsis lygos čempionas.

Pirmajame rate po atkaklios kovos pergalę 28:20 iškovojo Lietuvos čempionas „Baltrex-Šiaulių“ klubas, todėl „Vairui-Kalviui“ reikia pergalės didesniu nei aštuonių taškų skirtumu.

„Tikimės stiprios ir gražios kovos. Kaip ir visuomet bus kietas regbis. Rungtynes laimės tie, kurie bus geriau pasiruošę. Daug ką lems komandinis žaidimas ir pasitikėjimas savo jėgomis. Surinkome pajėgių žaidėjų komandą ir esame geroje formoje“, – mintimis dalinosi „Baltrex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Kietos kovos tikisi ir „Vairo-Kalvio“ atstovai. Tiesa, stipriausios sudėties jiems veikiausiai surinkti nepavyks.

„Mums šiais metais visos „Top“ lygos rungtynės buvo svarbios. Džiaugiamės, kad pasiekėme tą vietą, kur spendžiasi čempionato apdovanojimai. Rungtynėms ruošiamės įprastai, kaip ir kiekvienam mačui. Tikriausiai neturėsime nemažai pagrindinės sudėties žaidėjų, bet tai nereiškia, kad į aikštę eisime pralaimėti. Laimės tie, kurie bus stipresni“, – kalbėjo „Vairo-Kalvio“ strategas Sigitas Kukulskis.

Didžiulio susidomėjimo susilaukiantis Šiaulių derbis šįkart vyks centriniame Šiaulių savivaldybės stadione, todėl žiūrovų laukia tikra regbio šventė.

„Žiūrovai išvyks labai aukšto lygio regbį su daug rinktinės žaidėjų“, – pridūrė E. Ščavinskas.

Labai svarbios rungtynės vyks ir Rygoje. Po apmaudaus pralaimėjimo pirmajame rate 25:31 prieš Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ (Latvija) ekipą, žaidimą vis gerinantys Kauno „Ąžuolo-FM Tauro“ regbininkai išvykoje sieks atsirevanšuoti ir pakilti į trečiąją turnyro lentelės vietą.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=jsrgX2Qn5oM

Abiejų rungtynių pradžia – 14 val. Įėjimas nemokamas.

Turnyro lentelė:

Vieta Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Tšk. sant. Tšk.
1. „Baltrex-Šiauliai“ 4 4 0 0 199:55 12
2. „Vairas-Kalvis“ 4 3 0 1 118:75 10
3. „Transact Pro-Miesnieki“ 4 1 0 3 68:129 6
4. „Ąžuolas-FM Tauras“ 4 0 0 4 50:196 4

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *