Regbis.lt
Dėmesio

Sveikinimai Lietuvos rinktinei

Sauliaus Čirbos nuotr.

Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyre Kaune triumfavusi ir kelialapį į elitinę grupę iškovojusi Lietuvos rinktinė trečiadienį buvo pasveikinta savo rėmėjų, Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK).

Kostiumais pasipuošę Lietuvos rinktinės nariai apsilankė pagrindinio Lietuvos regbio federacijos rėmėjo – Lietuvos pašto – būstinėje, kur juos pasveikino įmonės darbuotojai ir vadovai. Lietuvos rinktinė visiems susirinkusiems parodė iškovotą taurę ir turėjo pasirašyti ant Lietuvos pašto marškinėlių.

Lietuvos paštas palaiko Lietuvos regbio rinktinę: „Ir sporte, ir versle taisyklės vienodos – būti laiku ir vietoje“.

Europos čempionato A diviziono čempionus pasveikino ir Vilniaus miesto savivaldybė. Joje susirinkusiai komandai „Už Vilniaus ir Lietuvos vardo garsinimą“  įteiktos Mero padėkos.

„Tikime, kad „Grand Prix“ diviziono varžybos bus paskata siekti dar aukštesnių užsibrėžtų tikslų. Dėkojame jums ir žvelgiame tolyn  – į 2016 metų  Rio de Žaneire vyksiančias Olimpines žaidynes“, –  sveikindamas nugalėtojus sakė Vilniaus mero pavaduotojas Jaroslavas Kaminskis.

KKSD taip pat neliko abejinga šiais pergalei. KKSD direktorius Klemensas Rimšelis rinktinės nariams įteikė padėkas bei proginį apdovanojimą lėkštę, su užrašu „geriausi privalo būti tarp geriausių“.

„Noriu padėkoti už olimpinės sporto šakos – regbio – populiarinimą. Jūs esate tarp 12 stipriausių Europos komandų ir linkiu išlikti elite. Džiaugiuosi, kad atsirado Lietuvoje dar viena konkurencinga sporto šaka. Pasaulyje nėra nieko neįmanomo, todėl linkiu, kad pasiektumėte ir olimpinių aukštumų“, – kalbėjo K.Rimšelis.

Ten pat Lietuvos rinktinę pasveikino ir šalies Vyriausybė. „Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikinu Lietuvos regbio-7 olimpinę rinktinę ir jos vyriausiąjį trenerį Sigitą Kukulskį iškovojus pirmąją vietą antrame pagal pajėgumą divizione Europoje. Kitais metais Lietuvos regbininkai žais tarp dvylikos stipriausių žemyno komandų. Po krepšinio rezultatų tai geriausias rinktinės pasiekimas iš visų komandinių sporto šakų. Šios sporto šakos atstovai dalyvauja olimpinėse žaidynėse, todėl pergalė mūsų šaliai suteikia naujų galimybių“, – rašoma Premjero Algirdo Butkevičiaus sveikinime, kurį įteikė jo patarėjas Vytautas Janušaitis.

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete Lietuvos rinktinę sveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Apie komandos ateities planus papasakojo Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius. D.Gudzinevičiūtė linkėjo iškovoti olimpinius kelialapius: „Jeigu dar ne į Rio de Žaneirą, tai į Tokiją – jau būtinai“.

Lietuvos sportininkai  pateko tarp 12 stipriausių Europos regbio komandų. Kitais metais „Grand Prix“ divizione lietuviai žais su tokiomis  komandomis, kaip Prancūzija, Anglija, Velsas, Italija. Šio diviziono čempionai gaus tiesioginį kelialapį į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Lietuvos regbio-7 rinktinė: žaidėjai Arnas Staniulis, Gediminas Liutkus, Jonas Mikalčius, Justinas Vasiliauskas, Justinas Urbonas, Martynas Liansbergas, Mindaugas Misevičius, Dovydas Taujanskas, Mantautas Vilimavičius, Domantas Bagužis, Evaldas Štitilis, Vytaras Bloškys, treneriai Sigitas Kukulskis, Warrenas Abrahamas, gydytojai Tomas Linksmuolis, Almantas Viruišis, komandos vadovas Paulius Zubavičius.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *