Regbis.lt
Dėmesio

„Top“ lygos III turo anonsas

Šeštadienį į Latvijos sostinę Ryga vyks ne tik krepšinio sirgaliai, bet ir Lietuvos čempionai Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai. Šiauliečiai regbio „Top“ lygos trečiojo turo rungtynėse išvykoje susitiks su Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ (Latvija) ekipa.

Abi pergales iškovoję „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai pirmauja lygoje, o vieną pergalę turinti Latvijos ekipa 2-3 vietas dalinasi su Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubu. Šios įdomios rungtynės vyks Rygos RTK stadione (Braslas ielā 17) 14 valandą, todėl į Latviją nuvykęs didžiulis būrys Lietuvos krepšinio rinktinės sirgalių turės gerą galimybę apšilti stebėdami regbio mačą.

„Baltrex-Šiaulių“ regbininkai pripažino, kad nėra abejingi antrąja Lietuvos religijai vadinamam krepšiniui ir nuolat palaiko Lietuvos rinktinę svarbiausiuose turnyruose. Bet šiuo metu „Baltrex-Šiaulių“ dėmesys yra nukreiptas į artėjančias svarbias rungtynes „Top“ lygoje.

„Rygoje tikimės tik pergalės. Žinome, kad varžovų stiprioji pusė yra grumtynės, ypač prie pat įskaitinio ploto. Tikimės neleisti jiems žaisti grumtynėmis, priversti juos pavargti ir išnaudoti savo greitus žaidėjus. Išvykoje žaisti bus nelengva, nes kai kurie žaidėjai negalės atvykti, neaiški Žygimanto Radžiaus situacija dėl traumos, bet mūsų sudėtis vis tiek yra stipresnė, todėl sieksime parsivežti pergalę“, – sakė „Baltrex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Kita intriguojanti akistata vyks Šiauliuose. 14 val. Zoknių stadione daugkartinis Lietuvos čempionas Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas žais su Kauno „Ąžuolo FM-Tauro“ regbininkais. Kauniečiai pralaimėjo dvejas pirmąsias rungtynes, bet akivaizdu, kad jų žaidimas gerėja, todėl „Vairo-Kalvio“ regbininkams lengvo pasivaikščiojimo nebus. Tuo tarpu šiauliečiai, norėdami išsaugoti realias galimybes kautis dėl gražuolės „Top“ lygos taurės, barstyti taškų jau nebegali.

„Top“ lygos III turas:

Rugsėjo 5 d. 14 val. Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ – Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ (RTK stadionas, Braslas iela 17).

Rugsėjo 5 d. 14 val. Šiaulių „Vairas-Kalvis“ – Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ (Zoknių stadionas, Pročiūnų g. 3).

One Comment

  1. vytautas

    2015 09 04 at 10:09

    Laukia įdomios kovos. Tikiuosi bus siurprizų ir sujauks turnyrinę lentelę

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *