Regbis.lt
Dėmesio

V. Valys: pirma pergalė – tik mažas laiptelis į viršų

Jauniai

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinės treneris Vidmantas Valys po pirmosios pergalės Europos čempionato „Conference 1“ divizione prieš Andoros komandą teigė, kad gera pradžia jį džiugina, bet visas svarbiausias darbas dar laukia ateityje.

Keturias gražias ir rezultatyvias atakas surengę lietuviai pirmosiose rungtynėse Prancūzijoje 26:0 (14:0) nugalėjo Andoros ekipą. Kojos mūsiškiams nepakišo ir ilga kelionė – turnyro miestą lietuviai pasiekė tik vėlyvą paskutinę naktį prieš pirmąsias rungtynes.

„Po pirmosios pergalės nuotaikos yra puikios, nes laimėjimas yra svarbus. Tačiau ši pergalė yra tik mažas laiptelis į viršų“, – pabrėžė V. Valys.

Rungtynių įrašas (rezultatyvios lietuvių atakos nuo 14.30, 21, 51 ir 59.20 min.): http://www.dailymotion.com/video/x5hmv03_replay-lithuania-andorra-rugby-europe-u18-conference-1-2017_sport

Dabar lietuviai turi keletą dienų pasiruošimui antrosioms rungtynėms su Danijos rinktine. Susitiks bus žaidžiamas trečiadienį. Danai pirmajame susitikime 20:17 įveikė latvius.

V. Valys teigė, kad per šias laisvas dienas daug dirbama su fiziniu pasiruošimu bei technika – bandoma taisyti pirmosiose rungtynėse įžvelgtas klaidas. Taip pat bus analizuojamas būsimų varžovų žaidimas.

„Turėjome dienų pasiruošimui kitoms rungtynėms, todėl vaikinus nuteikinėjame sunkiam darbui ir tikėjimui, kad pasieksime dar dvi pergales. Tikiu savo vyrais, turime visą sustyguotą komandą, geras sąlygas. Viskas priklauso tik nuo mūsų, todėl turime įdėti visas pastangas, kad pasiektume patį geriausią rezultatą“, – kalbėjo V. Valys.

Lietuvos regbininkai gieda himną po treniruotės: https://www.facebook.com/vidmantas.valys/videos/10208730953694535/

Turnyrą lietuviai užbaigs šeštadienio rungtynėmis su Latvija. Diviziono nugalėtoja iškovos teisę žaisti pereinamąsias rungtynes dėl patekimo į aukštesnį divizioną.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *