Regbis.lt
Dėmesio

V. Vasilenkai – 75-eri!

Vienas labiausiai Lietuvos regbiui nusipelniusių žmonių – Vytautas Vasilenka šiandien švenčia 75-erių metų jubiliejų! Linkime toliau likti tokiam pačiam aktyviam, darbščiam ir toliau prisidėti prie Lietuvos regbio augimo! Su gimtadieniu!

Šį savaitgalį didžiausiame Lietuvoje, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione, vyks didelė regbio šventė. Abi savaitgalio dienas vyks tradicinis jaunių regbio turnyras „Ąžuolo“ taurei laimėti, o šeštadienį šventę papuoš Baltijos regbio „Top“ lygos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ ekipų.

„Ąžuolo“ taurės regbio turnyras šįkart bus pažymėtas jubiliejais. Turnyras vyks jau 40-us metus iš eilės, o šio varžybų organizatorius yra Lietuvos regbio mohikanas Vytautas Vasilenka. Jam tai bus dviguba šventė, nes penktadienį šiam regbio mylėtojui sukanka 75-eri metai.

Vytautas Vasilenka – ilgametis Kauno regbio klubo „Ąžuolas“ vadovas, Tarptautinės regbio federacijos valdybos narys, Lietuvos regbio federacijos garbės prezidentas. V. Vasilenką už nuopelnus Lietuvos regbiui pasveikins ir specialų prizą jam įteiks Lietuvos regbio federacijos (LRF) atstovai.

Jaunių ir jaunučių turnyre Kaune varžysis 12 komandų, tarp jų ekipos iš Kijevo (Ukraina), Ivano Frankivsko (Ukraina) ir Latvijos.

O šeštadienį 16 val. po jaunimo kovų stadioną okupuos suaugusieji. Baltijos „Top“ lygoje susikaus trečiąją vietą turnyre užimantis Kauno „Žalgiris“ ir antroje pozicijoje esantys Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“.

Prieš savaitę šios abi komandos žaidė pirmojo rato rungtynes Šiauliuose. Tuomet čempiono titulą ginantis „Baltrex-Šiaulių“ klubas turėjo gerokai paplušėti ir laimėjo tik po labai atkaklios kovos 29:23 (22:17). Parodę, kad gali kautis su visomis „Top“ lygos komandomis, žalgiriečiai neabejotinai sieks įkąsti tituluotiems varžovams.