Regbis.lt
Dėmesio

Vaikučių, vaikų ir jaunučių B čempionato I etapo rezultatai

13235636_1168636193178991_7180261825563845197_o

Gegužės 22 dieną Kaune vyko pirmasis Lietuvos vaikų, vaikučių ir jaunučių B pirmenybių etapas.

Vaikučiai

Vaikučių (2007-2008 metų gimimo) amžiaus grupėje varžėsi devynios komandos: „Klaipėdos kovas-1“, „Klaipėdos kovas-2“, Šiaulių „Klevas-Rėkyvos prog.“, Šiaulių „Klevas-Joma“, Vilniaus VRA, Plungės „A. Jucio Dorbė-1“, Plungės „A. Jucio Dorbė-2“ ir trys Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipos.

Pirmąją vietą užėmė „Klaipėdos kovo-1“ komanda, antrąją – Vilniaus VRA, trečiąją – Vilniaus „Geležinis vilkas-1“.

Rikiuotė:

  1. „Klaipėdos kovas-1“
  2. Vilniaus VRA
  3. Vilniaus „Geležinis vilkas-1“
  4. Šiaulių „Klevas-Rėkyvos prog.“
  5. Šiaulių „Klevas-Joma“
  6. Plungės „A. Jucio Dorbė“
  7. Vilniaus „Geležinis vilkas-2“
  8. „Klaipėdos kovas-2“
  9. Vilniaus „Geležinis vilkas-3“.

Vaikai

Vaikų (2005-2006 metų gimimo) varžybose tarp 12 ekipų taip pat triumfavo „Klaipėdos kovo-1“ komanda.

Rikiuotė ir naudingiausi žaidėjai:

  1. „Klaipėdos kovas-1“ (Miroslav Kaliūžnij)
  2. Jurbarko KKSC ()
  3. Vilniaus „Geležinis vilkas“ (Lukas Vaickus)
  4. Šiaulių „Klevas-Vairas“ (Arminas Blanka)
  5. Kauno „FM Tauras-Ąžuolas-1“ (Justas Kareniauskas)
  6. Šiaulių „Klevas-1“ (Nedas Laurinavičius)
  7. Šiaulių „Klevas-Zokniai“ (Edvinas Petrauskas)
  8. Kauno „FM Tauras-Ąžuolas-2“ (Skaidrius Vaitkevičius)
  9. Vilniaus VRA (Deividas Sanda)
  10. Vilniaus „Geležinis vikas-2“ (Titas Jasilionis)
  11. Šiaulių „Klevas-2“ ().

Jaunučiai B

Jaunučių B pirmenybių etape varžėsi 10 komandų.

Nugalėtojais tapo Šiaulių „Klevo-Vairo“ jaunieji regbininkai. Antrąją vietą užėmė Vilniaus VRA komanda, trečiąją – Jonavos „Tauras-Viči“.

Jaunučių B čempionato I etapo turnyro rikiuotė ir naudingiausi žaidėjai

  1. Šiaulių „Klevas-Vairas“ (Saimonas Venslavičius)
  2. Vilniaus VRA (Arvydas Jakimavičius)
  3. Jonavos „Tauras-Viči“
  4. Kauno „FM Tauras-Ąžuolas“ (Joris Šulcas)
  5. Šiaulių „Klevas-2“ (Benas Žalnėravičius)
  6. „Klaipėdos kovas“ (Klimentas Geršebekas)
  7. Šiaulių „Klevas-1“ (Martynas Tiškus)
  8. Plungės „A. Jucio Dorbė“ (Modestas Puidokas)
  9. Šiaulių „Klevas-3“ (Adrijus Gedžius)
  10. Vilniaus „Geležinis vilkas“ (Artūras Pilkionis).

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *