Regbis.lt
Dėmesio

„Vairo-Kalvio“ ir „VRA-Tomostos“ pergalės

Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės Šiaurės konferencijos turnyre antrąją pergalę iškovojo Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas. Jis 41:17 (3:17) nugalėjo „Šiaulių“ ekipą.

Jauna „Šiaulių“ ekipa laimėjo pirmąjį kėlinį 17:3, bet antroje susitikimo pusėje „Vairo-Kalvio“ gretose aikštėje pasirodė labiau patyrę žaidėjai ir jie perėmė iniciatyvą bei atvedė „Top“ lygos čempionus į pergalę.

Geriausiu „Vairo-Kalvio“ žaidėju pripažintas Mindaugas Misevičius.

„Rungtynių pradžioje nebuvome tinkamai nusiteikę, galbūt žaidėjai manė, kad varžovas bus silpnesnis, bet „Šiauliai“ parodė, kad negalima nuvertinti jokio varžovo. Gavome šaltą dušą, bet atsitiesėme. Noriu pagirti mūsų jaunus žaidėjus, kurie žaidė tikrai neblogai“, – kalbėjo M. Misevičius.

Komentarų video: https://www.youtube.com/watch?v=T4ZZqrUUw-4

Pietų konferencijos turnyre Vilniaus „VRA-Tomosta“ regbininkai namuose 69:18 (28:7) nepasigailėjo Šaulių PRC klubo. Geriausiu mačo žaidėju pripažintas „VRA-Tomosta“ narys Lukas Damulis.

„VRA-Tomostos“ treneris Vidmantas Valys džiaugėsi, kad prie komandos sėkmingai prisijungė naujokai.

„Nors ir laimėjome, turiu prie ko prikibti. Dar nesame susižaidę. Laimėjome, nes esame labiau patyrę. Komandoje debiutavo trys žaidėjai, o iš žolės riedulio atėjęs Tomas Kušlevič spėjo pasižymėti dviem žeminimais. Tikiu, kad tai suteiks jam daugiau motyvacijos treniruotis ir tobulėti regbyje. Pagal jo sudėjimą, tai po metų-dviejų jis galėtų pretenduoti į regbio rinktinę, – kalbėjo V. Valys. – Apskritai žaidėme geriau negu draugiškose rungtynėse trečiadienį. Šiemet nebus lengvų rungtynių. Dėl vidinių tvarkos taisyklių atsisakėme šešių žaidėjų. Jeigu jie sutiks su mūsų vidaus taisyklėmis, jie galės sugrįžti. Bet kokiu atveju, surinkome pakankamai žaidėjų ir pamatėme, kad galime žaisti. Taurę tikrai ketiname iškovoti, o Lietuvos čempionate jau bus daugiau komandų ir laukia įdomios kovos“.

Foto – Vitos Jevtušenkienės

One Comment

  1. Jim

    2019 04 23 at 15:23

    Schwab Intelligent Portfolios invests in Schwab ETFs.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *