Regbis.lt
Dėmesio

„Viči“ ture – ŠU pergalė

Trečiadienį Kaune vykusiame pirmajame Lietuvos studentų regbio-7 čempionato etape – „Viči“ ture“ – triumfavo nugalėtojos titulą ginanti Šiaulių universiteto (ŠU) komanda.

Pusfinalyje ŠU ekipa sulaukė Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipos pasipriešinimo, bet iškovojo pergalę 31:12. Vienais iš favoritų laikyti LSU studentai jau pusfinalyje turėjo susikauti su ŠU, nes grupės etape pralaimėjo Vijolių pirmajai komandai.

Iš geriausių Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinių sudaryta Vijolių pirmoji komanda pusfinalyje netikėtai 14:49 pralaimėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovams.

Finale intrigos daug nebuvo. ŠU regbininkai pateisino favoritų vardą ir nugalėjo KTU ekipą 35:0.

„Iš tikrųjų tai bijojome tiek LSU, tiek Vijolių, nes šiemet šios ekipos pasipildė naujais ir talentingais žaidėjais, bet viskas susiklostė labai gerai. Patys atvykome į Kauną išretinti ligų ir kitų problemų. Nors komandą sudaro 16 žaidėjų, atvykti galėjo ne visi. Vijoliai labai netikėtai pusfinalyje pralaimėjo KTU komandai. Tai visiems buvo didelė staigmena. Dėl to, mano manymu, finale gavome lengvesnį priešininką nei tikėjomės“, – pasakojo ŠU komandos treneris Edmundas Ščavinskas.

Naudingiausiu žaidėju pripažintas ŠU narys Vytaras Bloškys.

Trečiąją vietą užėmė Vijolių pirmoji ekipa, kuri mažajame finale 40:19 įveikė LSU studentus.

Pirmajame etape varžėsi penkios komandos. Antrasis Lietuvos studentų regbio-7 čempionato etapas vyks pavasarį.

One Comment

  1. http://nanoo.net

    2019 04 23 at 14:57

    Thanks in your interest in Funding Advice.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *