Regbis.lt
Dėmesio

Visa komanda sužaidė puikiai

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė pirmosiose Europos čempionato B diviziono turnyro rungtynėse šeštadienį 22:17 (8:14) nugalėjo Liuksemburgo komandą. Po rungtynių Lietuvos komandos treneris Donatas Šernas buvo patenkintas savo auklėtinių nusiteikimu.

„Rungtynės buvo neblogos, vyrai laikėsi plano, buvo labai užsivedę. Svarbiausia, kad matėsi ryžtas, noras. Visi vaikinai parodė labai didelį charakterį. Pergalę lėmė žaidimo plano laikymasis. Mes visą laiką išlaikėme gerą žaidimo struktūrą ir priešininkai nelabai turėjo šansų mus palaužti. Rungtynių pradžioje padarėme keletą klaidelių ir praleidome porą žeminimų, bet vėliau susitvarkėme su savo jauduliu, įsižaidėme ir uždarėme priešininkus jų aikštės pusėje“, – kalbėjo D. Šernas.

Treneris džiaugėsi, kad kiekvienas žaidėjas šiose rungtynėse įnešė savo indėlį į pergalę.

„Buvo keli žmonės, kurie maloniai nustebino ir žaidė su didesne jėga negu pasiruošimo metu, bet visa komanda dirbo kaip kumštis. Visa rinktinė sužaidė puikiai, visi 15 žaidėjų ir tie keturi ar penki žmonės, kurie įėjo į aikštę nuo atsarginių suolelio, puikiai įsijungė į žaidimą“, – teigė jaunių rinktinės treneris.

Pusfinalyje trečiadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Šveicarijos bendraamžiais.

„Pasižiūrėsime įrašus ir bandysime išanalizuoti būsimų varžovų žaidimą. Aišku, kad mes nekeisime savo žaidimo braižo, laikysimės savo plano ir sieksime tokio pat gero rezultato“, – pabrėžė D. Šernas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *